Lielformāta druka

Digitāla druka (Ekosolventa, UV) uz liela formāta materiāliem tādiem kā PVC banera audums, tekstils, papīrs uz ruļļiem, kanvas, līmplēves. Mūsu iespējās ir nodrukāt līdz 1.6 m platiem materiāliem. No šīs tehnoloģijas apdrukas materiāliem ir iespējams noformēt skatlogus, izgatavot plakātus, aplīmēt ar reklāmu automašīnas, izvietot vides reklāmas, izgatavot uzlīmes, norādes, zīmes un plāksnītes.

Laminēšana un griešana

Lai būtu iespējams padarīt etiķetes, zīmes un uzlīmes vēl noturīgākas pret ārējo iedrabību mēs tās laminējam ar ​aizsargplēvi. Tehniskās iespējas ļauj vienlaicīgi laminēt, ploterēt pec norādītās formas, atdalīt un sagriezt ruļļu materiālus. Šīs iespējas ļauj mums operatīvi un kvalitatīvi izpildīt pasūtījumus.

Maketēšana un dizaina izstrāde (grafiskais dizains)

Izstrādājam maketus un dizainus gan lielformāta un mazformāta drukai, gan arī etiķetēm, zīmem un norādēm. Lai veiksmīgi veiktu maketēšanas darbus, ir nepieciešama nojauta jeb vīzija, ko īsti vēlaties redzēt gala rezultātā, bet ja tas neizdodas mūsu mārketinga speciālisti un maketētāji jums var radīt iedvesmu un norādīt uz nepieciešamajām vadlīnijām. Ja jums ir jau gatavs makets, nosūtiet, mēs nodrukāsim!

Digitālā lāzerdruka

Druka uz papīra ar dazādu biezumu (g/m2) līdz A3 formātam. Ar šo drukas metodi var iegūt ļoti augstas kvalitātes rezultātu. No šīs tehnoloģijas apdrukas materialiem var izgatavot gan melnbaltas, gan krāsainas vizītkartes, bukletus, flaijerus, veidlapas, aploksnes, atlaižu un klientu kartes kā arī izgatavot ekskluzīvas apsveikumu kartiņas.

Druka uz ruļļu materiāliem

Druka digitālajā tehnoloģijā ar ​noturīgām tintēm. Īpašā specifika ir tā, ka šī tehnoloģija drukā no ruļļa materiāliem – papīra, polietilēna, polipropilēna. Šo druku pielieto gadījumos, kad ir nepieciešams izdrukat ātri un daudz gala produktu. Pārsvarā tiek drukātas etiķetes, zīmes, kodi un uzlīmes lielākos un mazākos daudzumos, bet toties ļoti ātri. Drukājot ar šo tehnoloģiju ir iepējams iegūt augstas kvalitātes, labas izšķirtspējas, UV noturīgas, ķimiski noturīgas, ūdens noturīgas zīmes un etiķetes. Gala produktu etiķešu un zīmju pielietošanas jomas: farmācija, ķīmiskā rūpniecība, mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība, pārtikas ražošana, mājražošana, rūpnieciskā ražošana, loģistika, etiķešu druka.