Pasūtījuma noformēšana

Pirms izgatavojam etiķetes, uzlīmes, zīmes un norādes, ir svarīgi tās pareizi noformēt! Drukas darbus ir iespējams pasūtīt divejādi: Ja jums ir jau savs fails (PDF, CDR, EPS, AI) lūgums nosūtīt uz elektronisko pastu. Ja fails ir apjomīgs lūgums izmantot papildus lielu failu nosūtīšanas instrumentus. Tad svarīgi norādīt drukas apjomu, uz kāda materiāla drukāt, kādā formā, izmēros utt. Ja ir neskaidrības, rakstiet info@gravi.lv un zvaniet +371 67 625 238. Ja jums nav drukas faila, tad mēs to izveidosim. Šajā gadījumā mums būtu svarīgi zināt jūsu nodomu – kādas būs etiķetes vai uzlīmes, uz kada materiāla plānots līmēt, cik daudz, kādas formas nepieciešamas, kādas temperatūras svārstības jāiztur, kā arī citi jautajumi. Mēs labprāt jūs konsultēsim, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.

Pasūtījuma apmaksas kārtība

Pie mums ir iespējams norēķinaties tikai ar pārskaitījumu ! kad esam vienojušies par izdarāmo darbu, cenu, apjomu un formu, tad mēs nosūtam rēķinu. Darbi tiek uzsākti tikai pēc avansa daļējas vai pilnas saņemšanas Ja ir noslēgts līgums – ar pēcapmaksu, ja nav līguma – ar priekšapmaksu. Drukas izpilde ir atkarīga no konkrētā darba specifikas un kopeja apjoma, ko saskaņojam noformējot pasūtījumus. UZMANĪBU ! Dažu organizāciju biedriem tiek piedāvātas papildus atlaides, piemēram, Latvijas augļkopju asociācijas piedriem. Ja rodas papildus jautājumi lūgums zvanīt +371 67 625 238 vai rakstīt uz elektronisko pastu info@gravi.lv

Saņemšana un piegāde

Piedāvājam saņemt pasūtījumus no GRAVI visā Latvijas teritorijā un ārpus tās ! Rīgā ir iespējams saņemt pasūtījumus mūsu ražotnē Turaidas ielā 2c, (pie VEF tilta) no 8:30 līdz 17:30, pirmstam 1 h sazinoties pa telefona numuru +371 67 625 238. Ja nav iespējas pie mums nokļūt, ir iespēja nosūtīt jums izgatavoto produkciju ar pakomātu palīdzību vai kurjera dienesta palīdzību. Izmaksas par piegādi var tikt pievienotas pie rēķina vai preču pavadzīmes, bet ja pasūtījums pārsniedz EUR 300 bez PVN, tad nosūtīsim preci bez maksas. Izmantojot kurjeru, lūgumz laicīgi un precīzi norādīt piegādes adresi, kontaktelefonu personai, kura preci saņems.